Didakt.UM namig: Didaktično urejena učna enota v Moodlu UM
Datum objave: 15. 05. 2019

Vas zanimajo možnosti urejanja učnih enot v skladu z didaktičnimi smernicami? Vam ustreza delo na daljavo? S sistematično urejeno, ustrezno strukturirano in vizualno privlačno učno enoto v Moodlu boste spodbujali zadovoljstvo študentov s predmetom in posledično zanos do dela.

Vljudno vabljeni k udeležbi na delavnici Didaktično urejena učna enota v Moodlu UM, ki je namenjena pedagoškemu kadru UM. Delavnica poteka na daljavo v učnem e-okolju Moodle UM (estudij.um.si). Udeleženci si lahko prilagajajo časovno dinamiko opravljanja aktivnosti. Delavnica je za visokošolske učitelje in sodelavce ovrednotena z 0,2 točkama.

​Podrobnosti o vsebini in prijava je na voljo na povezavi.

delavnica_enota_velika.png

Več namigov, novic in aktivnosti Centra za podporo poučevanju UM najdete na spletni strani.

Center_logo.png