Projektni sestanek v okviru projekta RI2integrate
Datum objave: 12. 04. 2019

​Univerza v Mariboru je organizirala in izvedla projektni sestanek v okviru projekta Embeddedness of high quality research infrastructure in the Danube Region (RI2integrate). Sestanek je potekal med 2. in 3. aprilom v Mariboru.

standard logo image - RI2integrate.png

Na sestanku so bili prisotno predstavniki vseh partnerskih organizacaij, ki so predstavili dosedanje rezultate in naslednje korake, ki jih je potrebno izvesti za uspešno izvedbo projekta. Koordinatorji posameznih delovnih sklopov so predstavili trenutno stanje s poudarkom na pilotnih projektih, hkrati pa so bili skupno dogovorjene prihodnje aktivnosti in možnosti izboljšav.

RI2integrate_Maribor meeting.jpg

V okviru dvodnevnega sestanka so drugi dan obiskali Univerzitetni podjetniški inkubator Tovarno podjemov. Projekt RI2integrate sofinancira Evropska unija v okviru transnacionalnega programa Podonavje 2014-2020.