28. mednarodno posvetovanje Komunalna energetika - oskrba z energijo - vabilo za objavo člankov
Datum objave: 10. 01. 2019

dizajn2012-5_08.jpg

Med 14. in 16. majem 2019 bo v Mariboru na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru potekalo že 28. mednarodno posvetovanje Komunalna energetika - oskrba z energijo / Power Engineering 2019

Poudarek letošnjega posvetovanja bo: UPRAVLJANJE Z ENERGIJO – ENERGETSKA UČINKOVITOST IN PROŽNOST, na to temo bodo tudi uvodna predavanja in okrogla miza.

V sklopu 28. mednarodnega​ posvetovanja Komunalna energetika - oskrba z energijo / Power Engineering 2019 je predvidenih tudi pet tematskih sklopov z različnimi tematikami:

• Upravljanje z energijo
  • Pametne zgradbe, omrežja in mesta ter elektromobilnost
  • Proizvodnja elektrike iz obnovljivih virov energije
  • Energetske naprave in stroji
  • Študentska sekcija

Posvetovanje je tudi priložnost, da lahko podipl​omski študenti predstavijo svoje raziskave, povezane z energijo in pretvarjanjem energije, in izmenjajo izkušnje s svojimi kolegi.

Rok za oddajo prispevkov je 15. marec 2019. Najboljši prispevki bodo, tako kot pretekla leta, predlagani za ponovno recenzijo in objavo v znanstveni reviji (Elektrotehniški vestnik).