Tehnologije in trendi na področju kibernetske varnosti
Datum objave: 11. 01. 2019

pasica cyber.jpg

Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko je skupaj s Slovenskim društvom Informatika (SDI) v preteklih letih Dnevni dogodek društva namenil poldnevnemu druženju s predavanji na temo informacijske varnosti. Do sedaj so organizirali 4 dogodke, peti dogodek pa bo potekal v torek, 15.1.2019, v prostorih Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerze v Mariboru. Tema tokratnega dogodka so Tehnologije in trendi na področju kibernetske varnost. Slovensko društvo INFORMATIKA in UM FERI želita s posvetom opozoriti na problematiko kibernetske varnosti v luči novih trendov in tehnologij. Govorci bodo spoznanja in izkušnje predstavili glede na svojo strokovno področje in izvedene raziskave.

Več podrobnosti o govorcih in program se nahaja v pripetem dokumentu.

Priloge