Praznična okrogla miza s primeri sodobnih učnih praks in IKT
Datum objave: 10. 12. 2018

​Vas zanima, kakšna IK T orodja ali sodobne oblike poučevanja uporabljajo sodelavci na Univerzi v Mariboru? Iščete priložnost za izmenjavo primerov dobrih praks? Udeležite se praznične okrogle mize izmenjave dobrih praks, ki bo potekala v okviru projekta Didakt.UM.

Vljudno vabljeni na okroglo mizo z naslovom Na razpotju sodobnih učnih praks in IKT, ki bo 14. decembra 2018 ob 11:00 v Podreccini dvorani (Rektorat Univerze v Mariboru). Uradno vabilo s priloženim programom okrogle mize si lahko ogledate na spletni strani Centra.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da se na dogodek prijavite najkasneje do ponedeljka 10. decembra. Povezavo do prijave najdete v vabilu ali na spletnem naslovu. Število mest je omejeno.

Didaktum Žarnica.png

Didakt.UM.png