Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru

Študentski svet Univerze v Mariboru

tudi letos organizira

UNIVERZITETNO ŠPORTNO LIGO ZA PRVAKA UNIVERZE V MARIBORU

Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru je tradicionalno športno tekmovanje, v katerem se pomerijo ekipe fakultet Univerze v Mariboru. Ekipe študentov se lahko pomerijo v nogometu, košarki in odbojki, ekipe študentk pa v odbojki. Tekme v nogometu in košarki se bodo igrale ob ponedeljkih, tekme v odbojki pa ob torkih. Liga poteka od novembra do aprila v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja.

ZASTOPAJ SVOJO FAKULTETO!

Kontaktirajte koordinatorja za šport fakultete, ki vas bo lahko prijavil v ekipo v izbranih disciplinah, v katerih želite sodelovati. Vsaka fakulteta ima pravico do ene ekipe v posamezni športni panogi, v ekipi pa je lahko 15 igralcev oz. igralk. Za sodelovanje v ekipi je potreben veljaven status študenta za tekoče študijsko leto.

Prijave pri koordinatorjih za šport na fakultetah so možne do 9. novembra 2018!

PRIJAVNINE NI!

Kontakti koordinatorjev za šport in več informacij na: ssum.um.si.

Za dodatne informacije kontaktirajte na: studentskisvet@um.si.

logo-um-studentski-svet.png