Otvoritev prenovljene predavalnice na Fakulteti za strojništvo Univerze v Mariboru
Datum objave: 10. 10. 2018

​Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru si prizadeva študentom in zaposlenim zagotoviti čim boljše pogoje za izvajanje študijskega procesa. S pomočjo strateških partnerjev iz gospodarstva so v preteklih letih že uspeli sodobno prenoviti 3 predavalnice. 10. oktober 2018 je za fakulteto ponovno poseben in izjemno pomemben dan. Podjetje GKN DRIVELINE SLOVENIJA, Proizvodnja avtomobilskih transmisij in avto delov, d. o. o., je v letošnjem letu omogočilo celovito prenovo predavalnice z 28 sedeži. Kakovostni izobraževalni proces je primarno in najpomembnejše poslanstvo tako univerze kot tudi Fakultete za strojništvo UM. Podjetje GKN DRIVELINE SLOVENIJA, ki se uvršča med najboljše v svoji dejavnosti v Sloveniji, je fakulteti s prenovo predavalnice pomagalo uresničiti želje in cilje.

Otvoritev prenovljene predavalnice (16) (Small).jpg

Otvoritev prenovljene predavalnice (23) (Small).jpg

Podjetje GKN DRIVELINE SLOVENIJA, Proizvodnja avtomobilskih transmisij in avto delov, d. o. o., je omogočilo obnovo tal, sten, namestitev novega pohištva (mize, stoli), tabel, projektorja in projekcijskega platna. V barvnih odtenkih celostne podobe podjetja so popestrili tudi prazne zidove učilnice.

Otvoritev prenovljene predavalnice (25) (Small)_za objavo.jpg

_DSF3687 (Small).JPG

Izjava predstavnika podjetja GKN Driveline Slovenija:

"V podjetju GKN Driveline Slovenija sta znanje in nenehno izobraževanje prioriteta vseh zaposlenih in prav s tem razlogom smo se odločili podpreti Fakulteto za strojništvo UM z obnovo učilnice. Prepričani smo, da bomo študentom na ta načim omogočili, da bodo predavanja zanje bolj zanimiva in atraktivna. V učilnici smo z obnovo pustili pečat našega podjetja. Uporabili smo barve in slogane, ki jih zaposleni v GKN Zreče nosimo v sebi. Vsem mladim študentom želimo, da se v tej učilnici počutijo dobro ter da jo bodo zapustili samozavestni, motivirani in pripravljeni na nove uspehe na njihovi študijski poti."