UŠC Leona Štuklja ponovno odpira svoja vrata
Datum objave: 13. 09. 2018

​Univerzitetni športni center Leona Štuklja študentom in zaposlenim na Univerzi v Mariboru ponuja obilo možnosti za ukvarjanje s športom in za rekreacijo.

Ponujamo vam igranje košarke, odbojke in malega nogometa ter skvoša in badmintona. Dvakrat tedensko poteka organizirano športno plezanje, vsak dan pa lahko vadite v fitnesu. Dvorana za borilne športe gosti treninge aikida.

V dvorani za aerobiko poteka vodena skupinska vadba, ki predstavlja eno najbolj zabavnih in učinkovitih oblik rekreacije. Izvajamo številne dinamične programe, kot so Strong Core, Power trening, Cardio Interval, Shape&Burn, ter nekoliko bolj umirjene, kot so pilates, jogalates in vadba za hrbtenico.

stena20 (Small).jpgBC__1574.JPG

Na spletni strani UŠC Leona Štuklja si oglejte urnike vadbe, za dodatne informacije pa pišite na usc@um.si.

Za rezervacije terminov pokličite 031 709 710.

Študenti Univerze v Mariboru:

• vadba v septembru in oktobru 2018 je brezplačna!
  • vabljeni tudi v zgodnejših terminih!

borilnica3 - Kopija (Small).JPGfitnes4 - Kopija (Small).JPG

Vabljeni v čim večjem številu!​

Univerza v Mariboru sodeluje tudi pri Evropskem tednu športa v sklopu projekta Evropsko mesto športa 2018​.

Za več informacij sledite spodnji povezavi:

Evropski teden športa 2018 UŠC Leona Štuklja (Small)_za objavo.jpg