Z današnjim dnem nastopili novi prorektorji Univerze v Mariboru
Datum objave: 4. 07. 2018

​Po predhodnem mnenju Senata Univerze v Mariboru in Študentskega sveta Univerze v Mariboru je rektor imenoval novo prorektorsko ekipo.




PROREKTORICA za študijsko dejavnost Univerze v Mariboru

doc. dr. Marina TAVČAR KRAJNC (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru)

mandat: 4. 7. 2018 - 3. 7. 2022



PROREKTOR za znanstveno-raziskovalno dejavnost Univerze v Mariboru

prof. dr. Zoran REN (Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru)

mandat: 4. 7. 2018 - 3. 7. 2022 



PROREKTOR za pr​enos znanja Univerze v Mariboru

izr. prof. dr. Urban BREN (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Mariboru)

mandat: 4. 7. 2018 - 3. 7. 2022



PROREKTORICA za kakovost, kadre in pravne zadeve Univerze v Mariboru

prof. dr. Janja HOJNIK (Pravna fakulteta Univerze v Mariboru) 

mandat: 4. 7. 2018 - 3. 7. 2022 



PROREKTOR za infrastrukturo Univerze v Mariboru

​prof. dr. Miralem HADŽISELIMOVIĆ (Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru)

mandat: 4. 7. 2018 - 3. 7. 2022 



PROREKTORICA za razvoj kakovosti Univerze v Mariboru

izr. prof.​ dr. Lučka LORBER (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru)

mandat: 1. 7. 2015 - 31. 12. 2018


PROREKTORICA za študentska vprašanja

Maja ŽIBERT

mandat: 22. 12. 2017 - ​21. 12. 2019​



 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Prijava