Izpopolni UM: Izobraževanja za zaposlene na UM
Datum objave: 11. 06. 2018

zadnja izpopolnium predavanjanfntkkui.png                                  LOGOTIP Izpopolni UM junij 2018hfrru.png

V skladu z uresničevanjem ukrepov Nacionalnega programa visokega šolstva 2011-2020, sklepa Senata UM, ki podpira razvoj dejavnosti Univerze v Mariboru za osebnostni in profesionalni razvoj kadrov ter Strategijo razvoja UM do leta 2020, na Univerzi v Mariboru pripravljamo izobraževanja za zaposlene. Dogodki so namenjeni vsem zaposlenim, z namenom prepoznavanja ključnih kompetenc pri svojem delu.

Vabimo vas na izobraževanja:

DatumUraIzvajalecDogodek

14. 6.

Matejka Ahčin, Petra Tramte, mag. Robert Marinšek
Zaposlitev s plačanim doktorskim študijem za sodelovanje pri raziskovalnem delu, »Listina&Kodeks«, EURAXESS​

14. 6.

Lidija Novak, Smiljan Pintarič

Ustrezna uporaba znamke Univerze v Mariboru in komunikacijski kanali, ki so na voljo članicam za uspešno komuniciranje svojih aktivnosti

21. 6.

dr. Marko Kežmah

Predlogi za učinkovito uporabo prezentacij MS PowerPoint

Udeležba na dogodkih za izboljšanje pedagoškega dela je za visokošolske učitelje Univerze v Mariboru ovrednotena s točkami. Na dogodke se prijavite in odjavite s svojo digitalno identiteto: MOJE PRIJAVE. Udeleženci prejmejo potrdilo o udeležbi na dogodku v elektronski obliki. V kolikor želite več informacij, nam lahko pišete na izpopolni@um.si.

Vljudno vabljeni!​