Čestitke prvakom Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru
Datum objave: 16. 04. 2018

​Od začetka novembra 2017 se je 37 športnih ekip iz 11 fakultet mariborske univerze potegovalo za naziv najboljših v Collegium nogometni ligi, košarki in ženski ter moški odbojki. Na finalnem turnirju v UŠC Leona Štuklja smo po napetih bojih naposled dobili prvake Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, ki jo že tradicionalno organizira Študentski svet Univerze v Mariboru.

Na finalnem turnirju Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, ki je potekal v torek, 10. aprila 2018, v sklopu Tedna zdravja, so bila po napetih tekmah v odličnem vzdušju podeljena odličja in nagrade najboljšim ekipam v posameznih disciplinah – Collegium nogometni ligi, košarki in moški ter ženski odbojki. Hkrati so bili nagrajeni najkoristnejši igralci (MVP) posameznih kategorij in naj strelca v Collegium nogometni ligi. Zagotovo pa so bili tudi navijači s tribun tisti, ki so z glasnim navijanjem poskrbeli za odlično vzdušje v dvorani UŠC Leona Štuklja.

6 prvak (Small).jpg

Najboljše ekipe ter posamezniki letošnje tekmovalne sezone 2017/18 so …

COLLEGIUM NOGOMETNA LIGA

1. mesto: Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko UM