Promocija doktorjev in doktoric znanosti Univerze v Mariboru
Datum objave: 30. 03. 2018

​Prof. dr. Marko Jesenšek, prorektor za dislocirane članice Univerze v Mariboru​, je dne 29. marca 2018 v doktorski naziv promoviral 12 kandidatov.

mediaspeed-120_marec 18 (Small).jpg

Vsem novim doktorjem in doktoricam znanosti Univerze v Mariboru iskrene čestitke:

1. Jaroš Britovšek, doktor znanosti s področja varstvoslovja

2. Katja Vogrinec, doktorica znanosti s področja gradbeništva

3. Annamaria Vujanović, doktorica znanosti s področja kemijske tehnike

4. Peter Berce, doktor znanosti s področja kemije

5. Niko Tratnik, doktor znanosti s področja matematike​

6. doktor Luka Mesarec, doktor znanosti s področja fizike

7. Darko Jagarinec, doktor znanosti s področja strojništva

8. Dominika Vrbnjak, doktorica znanosti s področja biomedicinske tehnologije

9. magistrica Bernarda Vogrin, doktorica znanosti s področja biomedicinske tehnologije

10. Igor Karnjuš, doktor znanosti s področja biomedicinske tehnologije

11. magistrica Katica Pevec Semec, doktorica znanosti s področja pedagoških znanosti

12. magister Janez Žirovnik, doktor znanosti s področja logistike

Kot akademiki, znanstveniki, voditelji in intelektualci ste prav doktorji in doktorice znanosti tisti, ki v širšem družbenem okolju lahko gradite mostove med različnimi kulturami in znanostmi, med splošno uveljavljenimi prepričanji in inovativnimi načini razmišljanja, mostove, ki omogočajo nova, doslej še nepredstavljiva intelektualna potovanja.

mediaspeed-122_marec 20118 (Small).jpg

Vabljeni k ogledu albuma fotografij s slavnostnega dogodka, dostopnega na TEJ POVEZAVI​.​

mediaspeed-marec 2018 (Small).jpg mediaspeed-4_marec 2018 (Small).jpg