Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru študentom
Datum objave: 16. 03. 2018

Objavljen je poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru študentom za športne in kulturne dosežke ter razvoj na področju obštudijske dejavnosti in prostovoljstva. Namen poziva je med študenti Univerze v Mariboru prepoznati tiste študente, ki so aktivni na športnem, kulturnem, širšem obštudijskem področju ter na področju prostovoljstva.

mediaspeed8159-001.jpg

Študentski svet Univerze v Mariboru poda predloge za naslednje nagrade, ki jih Univerza v Mariboru podeljuje svojim študentom:

• Nagrade Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM: Znak Leona Štuklja in Plaketa Leona Štuklja.
  • Listino za izjemen prispevek k razvoju obštudijskih dejavnosti na UM.
  • Listino za pomembne kulturne dosežke študentov UM.
  • Listino za naj prostovoljca študenta UM.

Več o posameznih nagradah in kriterijih si lahko preberete v pozivu.

UM-42-Dan Univerze-080.jpg

Kandidati vložite svojo vlogo na predpisanem obrazcu ter obvezno priložite dokumentacijo, ki potrjuje izpolnjevanje kriterijev. Vlogo je treba dostaviti najkasneje do 9. aprila 2018 do 12. ure na naslov:​

Študentski svet Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor,

v zaprti pisemski ovojnici v enem izvodu  s pripisom »Ne odpiraj! Vloga za nagrado UM«.

BODI PONOSEN NA SVOJE DOSEŽKE in se prijavi!

Več INFO in obrazce lahko najdete TUKAJ​!​​

mediaspeed0752-001.jpg