Gremo na prvi rok 2017
Datum objave: 6. 10. 2017

​Pred nami je začetek novega študijskega leta – obdobje, ko študenti napolnimo mesto s svežo energijo in Maribor znova zaživi kot univerzitetno mesto v polnem utripu.

A še preden se letošnja študijska pot na Univerzi v Mariboru prav začne, je prav, da si študentje ob dobri glasbi in prijetni družbi naberemo energijo in motivacijo za opravljanje študijskih obveznosti. Le kje je to lažje storiti kot na že tradicionalnem koncertu »Gremo na prvi rok«?

Letošnji »prvi rok« je razpisan v torek, 10. oktobra 2017, od 21. ure naprej v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja.

Izpitna vprašanja bodo postavljali:

BQL,
Vlado Kreslin & Mali bogovi,
Dan D ter
Mambo Kings.

Vstopnina je 3 € in bo v celoti namenjena za humanitarno akcijo »Študenti za študente«, s katero pomagamo študentom in študentkam iz socialno šibkejših okolij, ki uspešno opravljajo študijske obveznosti.

Gremo na prvi rok 2017! Čaka nas nora in nepozabna noč!

Obiščite tudi spletno stran dogodka gremo-na-prvi-rok.si in dogodek na Facebooku!