UŠC Leona Štuklja ponovno odprl vrata
Datum objave: 18. 09. 2017

Univerzitetni športni center Leona Štuklja študentom in zaposlenim na Univerzi v Mariboru ponuja obilo možnosti za ukvarjanjem s športom in rekreacijo.

Ponujamo vam igranje košarke, odbojke in malega nogometa ter skvoša in badmintona. Dvakrat tedensko poteka organizirano športno plezanje, vsak dan pa lahko vadite v fitnesu. Dvorana za borilne športe gosti treninge aikida in aikida za otroke.

V dvorani za aerobiko poteka vodena skupinska vadba, ki predstavlja eno najbolj zabavnih in učinkovitih oblik rekreacije. Izvajamo številne dinamične programe, kot so Strong Core, Power trening, Cardio Interval, Shape & Burn, ter nekoliko bolj umirjene, kot pilates, yogalates in vadba za hrbtenico.

Na naši spletni strani zasledujte urnike vadbe, za dodatne informacije nam pišite na usc@um.si, za rezervacije terminov pa pokličite na 031 / 709 710.

Študenti Univerze v Mariboru:
vadba v septembru in oktobru je brezplačna!
vabljeni tudi v zgodnejših terminih!

Vabljeni v čim večjem številu!