Študentsko tekmovanje v raftih Univerze v Mariboru 2017
Datum objave: 19. 06. 2017

rafting_enovice.jpg

Študentski svet Univerze v Mariboru bo tudi letos tik pred poletnimi počitnicami poskrbel za osvežitev, sprostitev in zabavo v dobri družbi, in sicer z že tradicionalnim študentskim tekmovanjem v raftih UM! Sestavi ekipo in se 30. junija na Lentu pomeri v tekmovanju na vodi ter osvoji mamljivo nagrado. Obeta se nam zabavno, mokro, vroče in tekmovalno popoldne!

Tekmovanje v raftih UM bo v petek, 30. junija, na Lentu. Dogajanje se bo začelo z registracijo ob 12.30, pričetek tekem pa bo ob 13. uri. Ob koncu tekmovanja bo potekala tudi podelitev pokalov, medalj in nagrad.

Za tekmovanje v raftih predznanje ni obvezno, potrebujete le malo poguma in borbenosti! Za hrano, pijačo in do​bro zabavo bo poskrbljeno.

Prijava je do zapolnitve mest možna tukaj!

Prve tri ekipe bodo nagrajene:

1. mesto: rafting na Soči

2. mesto: Escape Room Enigmarium

3. mesto: vožnja s PohorJetom

Tekmovanje se bo ponovno odvijalo v sklopu Festivala Lent, zato vabljeni tudi vsi navijači, ki skupaj z mimoidočimi ustvarite odlično vzdušje!