Sodobni pristopi k celostnim prenovam stavb
Datum objave: 17. 05. 2017

​Društvo gradbenih inženirjev in tehnikov Maribor v sodelovanju z Univerzo v Mariboru, Fakulteto za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo organizira 4. Posvet Energetska učinkovitost v arhitekturi in gradbeništvu: »SODOBNI PRISTOPI K CELOSTNIM PRENOVAM STAVB«.

Posvet bo potekal v četrtek, 1. junija 2017, ob 9.00 uri v dvorani Boruta Pečenka, Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo in bo trajal predvidoma do 15.00 ure.

Posvet bo tematsko povezal teoretične osnove in pristope k celostnim prenovam stavb, kakor tudi predstavil že izvedene primere dobre prakse. Na posvetu bodo predstavljeni najsodobnejši materiali in izkušnje nekaterih slovenskih proizvajalcev.

Posvet se bo zaključil z izvedbo okrogle mize, na kateri se bo obravnavala aktualna problematika in smernice razvoja prenov stavb. Vsa morebitna vprašanja nam lahko že predhodno pošljete na spodnji kontakt.

Vljudno vas prosimo, da se za udeležbo na posvetu predhodno prijavite na: maja.lesnik6@um.si najkasneje do 26.5.2017. Kotizacije za udeležbo ni, udeleženci pa boste prejeli potrdilo o udeležbi.

Priloge