Žalna seja za mag. Viktorja Planinšca

"…noblesse oblige!"

Plemenitost zavezuje.

Spoštovani!

Mag. Viktor Planinšec, vrhovni sodnik v pokoju, je sklenil svoj življenjski krog.

Za njegovo osem desetletij dolgo življenje moremo reči, da je ravnal skladno z gornjim reklom in v svoje življenje zavestno vključil pravilo: "Ravnaj skladno s svojim položajem in ugledom, ki ga ta predpostavlja!"

Akademski zbor Pravne fakultete želi z žalno sejo, ki bo v sredo, 15. marca 2017, ob 11. uri v Senatni sobi Pravne fakultete Univerze v Mariboru, počastiti njegovo ime in osebo ter se pokloniti idejam, ki jih je v svojem življenju radodarno delil in udejanjal.

Spoštovani, Vabim Vas, da se nam pridružite in se ob tej priložnosti vpišete v žalno knjigo.

Maribor, 9. marca 2017

Dekanica Pravne fakultete Univerze v Mariboru, redna prof. dr. Vesna Rijavec