Ponosni na olimpijce, študente in diplomante Univerze v Mariboru
Datum objave: 15. 02. 2018

​Univerza v Mariboru je iskreno ponosna na vrhunske športnike, ki na zimskih olimpijskih igrah 2018 v Pjongčangu dokazujejo, da lahko posamezniki, ki so visoko motivirani, zavzeti in ki premorejo izjemno notranjo odločnost, doseči svoje cilje, izstopijo iz povprečja ter navdihnejo tudi nas.

objava 2.jpg

Foto: splet

Univerza v Mariboru navija za celotno olimpijsko reprezentanco Slovenije, še posebej močno pa stiska pesti za svoje študente in diplomante. Med člani olimpijske reprezentance ZOI Pjongčang 2018 je namreč precej olimpijcev, ki so študentje na mariborskih fakultetah ali pa so svoj študij na Univerzi v Mariboru uspešno zaključili. Med njimi so Jakov Fak, Peter Prevc, Filip Flisar in mnogi drugi.

​Študentje in diplomantje Univerze v Mariboru, člani olimpijske reprezentance Slovenije 2018:

• Alenka Čebašek: tek na smučeh​​
    • Vesna Fabjan: tek na smučeh