Karierni dan FOV
Datum objave: 11. 05. 2017

V torek, 23. maja 2017, ob 9. uri bo na Fakultete za organizacijske vede v Kranju potekal brezplačni dogodek z naslovom Karierni dan FOV.

Cilj vsake fakultete je, da študente v času študija opremi z informacijami, ki jim bodo pomagale načrtovati kariero v času študija in čim lažji prehod na trg dela. S povezovanjem deležnikov, ki se ukvarjajo z mladimi iskalci zaposlitve bodo na Kariernem dnevu FOV, s pomočjo zaposlitvenega portala MojeDelo.com seznanili mlade o trenutnem stanju na trgu dela, ter medse povabili uspešne delodajalce, da nam s prve roke povedo, kakšne zaposlitvene možnosti se odpirajo in kaj pričakujejo od mladih ob vstopu v prvo službo. Udeležencem Kariernega dne bomo ponudili tudi dve izobraževanji, ki jim bosta razširili vedenja o predstavitvi na trgu dela.

9.00 – 10.30 - Delavnica #MojePrvoDelo - Gorazd Prah (predavalnica 111)

Gorazd Prah je predavatelj, karierni svetovalec, zaposlitveni trener in dolgoletni sodelavec MojeDelo.com. Soavtor zaposlitvenega priročnika “Kako uspešno iskati zaposlitev?" in razvijalec programov za spodbujanje podjetnosti in zaposljivosti.

10.40 – 11.20 - Predstavitve treh podjetij kot delodajalcev

11.20 – 13.00 - Psihmetrično testiranje Selby&Mills (predavalnica 401)

11.30 – 13.00 - Delavnici

• Delavnica "Kako delodajalca prepričati v 30-ih sekundah – Elevator Pitch" - Karierni center UM (predavalnica 302)
  • Delavnica "Kako si ustvariti in urediti svoj LinkedIn profil" - Plan B+, Brigita Lazar Lunder s.p. (predavalnica 303)

* Dovoljujejo si možnost manjših sprememb programa.