Ekološka košarica
Datum objave: 13. 06. 2016

Vsa zelenjava je tudi letos pridelana po načelih ekološke, naravi in človeku prijazne predelave.

košarica.jpg

Ta teden v košarici: solata krhkolistna, mlado belo zelje, mlada rdeča čebula, kolerabica, cvetača, brokoli​. Vsekakor pa lahko košarico kombinirate z ekološkim jabolčnim sokom za katerega smo na ocenjevanju »Dobrote slovenskih kmetij« prejeli  srebrno medaljo.

Za okusnejšo solato vam ponujamo domače bučno olje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede, ki je prav tako prejelo srebrno priznanje.

NAROČILNICA za naročilo ekološke košarice.

S 01.01.2016 je pričel veljati zakon o davčnih blagajnah, tako plačilo z gotovino  ob prevzemu več ne bo mogoče. V primeru, da bi želeli poravnati ekološko košarico ob prevzemu bo to mogoče le v prodajalni pred vhodom v botanični vrt in na stojnici na Trgu svobode. Za prevzem ekološke košarice na prevzemnih mestih rektorata, FERI, Pedagoških fakultet je potrebno predhodno plačilo na TRR 01100 60000 27862, najkasneje en dan pred prevzemom ekološke košarice, kot je bila to praksa do sedaj.