Rektorat - Univerzitetna uprava

​​​​​​​​​

REKTOR:

prof. dr. Zdravko Kačič
T: 02/23 55 210

E: rektor@um.si

 


GLAVNI TAJNIK:​

mag. Mojca Tancer Verboten,

vršilka dolžnosti glavnega tajnika UM

T: 02/23 55 200

E: mojca.tancer@um.si


Viktorija Kralj (tajnica vodstva)

T: 02/ 23 55 200

F: 02/23 55 211

E: viktorija.kralj@um.si

 


KABINET REKTORJA:

Jože Furman (vodja kabineta rektorja) 

T: 02/23 55 203

E: joze.furman@um.si

Matejka Kaučič (tajnica rektorja)

T: 02/ 23 55 210

F: 02/23 55 212

E: matejka.kaucic@um.si

 


ODDELEK ZA IZOBRAŽEVANJE IN ŠTUDENTSKE ZADEVE:

p.p. Sebastijan Frumen (pomočnik glavne tajnice)

T: 02/23 55 262


mag. Andrejka Golob (pomočnica glavne tajnice)

T: 02/23 55 250

​​

Bojana Petovar 

T: 02/23 55 250

E: bojana.petovar@um.si


​​
ODDELEK ZA RAZISKOVALNO IN UMETNIŠKO DEJAVNOST:


Matej Kosi (pomočnik glavne tajnice) 
T: + 386 2 23 55 253
E: matej.kosi@um.si

mag. Andreja Nekrep (pomočnica glavne tajnice)

 

Nataša Novak Petelin

T: 02/23 55 300

E: natasa.novak1@um.si​



SLUŽBA ZA MEDNARODNO SODELOVANJE IN PROGRAME MOBILNOSTI
​Mladen Kraljić (pomočnik glavne tajnice)

T: 02/23 55 274

E: mladen.kraljic@um.si

Janca Andrej Vidmar 

T: 02/23 55 322

E:janca.vidmar@um.si

​ 


SLUŽBA ZA PRAVNE IN SPLOŠNE ZADEVE

Mojca Mileta
T: 02/23 55 395

E: mojca.mileta@um.si


Bojana Slana 

T: 02/23 55 240

E: bojana.slana@um.si


 
SLUŽBA ZA KADROVSKE ZADEVE

Nina Perkovič

T: 02/23 55 216

E: nina.perkovic@um.si


 

SLUŽBA ZA HABILITACIJE

dr. Marko Kežmah

T: 02/23 55 241

E: marko.kezmah@um.si​

 

RAČUNOVODSKA SLUŽBA UM

Jana Sterniša Borko

T: 02/23 55 232

E: jana.sternisa@um.si



ODDELEK ZA JAVNA NAROČILA

mag. Simona Štrancar

T: 02/23 55 366

E: simona.strancar@um.si


SLUŽBA ZA INVESTICIJE

Goran Nikolić 

T: 02/23 55 391

E: goran.nikolic@um.si


​ODDELEK ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI IN PROMOCIJO UM

T: 02/23 55 348

E:pr@um.si

 


ODDELEK ZA KAKOVOST IN TRAJNOSTNI RAZVOJ

mag. Mirjana Babić 

E: mirjana.babic@um.si

 


RAČUNALNIŠKI CENTER UM:

dr. Izidor Golob (pomočnik glavne tajnice)

T: 02/23 55 303

E: izidor.golob@um.si

 


SLUŽBA ZA PRENOS ZNANJA IN TEHNOLOGIJ


T: 02/23 55 375

E: tto@um.si


Urednik strani: Oddelek za odnose z javnostmi in promocijo
 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Prijava