Rektorat - Univerzitetna uprava

​​​​​​​​​​

REKTOR:

prof. dr. Igor Tičar

T: 02/23 55 210

E: rektor@um.si

 

GLAVNI TAJNIK:

​p.p. mag. Mirjana Babić

T: 02/23 55 201​

E: mirjana.babic@um.si

 

Viktorija Kralj (tajnica vodstva)

T: 02/ 23 55 200

F: 02/23 55 211

E: viktorija.kralj@um.si

 


KABINET REKTORJA:

mag. Mirjana Babić (Po pooblastilu vodja kabineta rektorja) 

T: 02/23 55 203

E: mirjana.babic@um.si

 

Matejka Kaučič (tajnica rektorja)

T: 02/ 23 55 210

F: 02/23 55 212

E: matejka.kaucic@um.si

 


ODDELEK ZA IZOBRAŽEVANJE IN ŠTUDENTSKE ZADEVE:

mag. Andrejka Golob (pomočnica glavnega tajnika)

T: 02/23 55 251

E: andrejka.golob@um.si

 

Bojana Petovar

T: 02/23 55 250

E: bojana.petovar@um.si



ODDELEK ZA RAZISKOVALNO IN UMETNIŠKO DEJAVNOST:

Andreja Nekrep (pomočnica glavnega tajnika)

T: 02/23 55 253

E: andreja.nekrep@um.si

 

Maruša Belšak

T: 02/23 55 300

E: marusa.belsak@um.si


 

SLUŽBA ZA MEDNARODNO SODELOVANJE IN PROGRAME MOBILNOSTI
​Uroš Kline

T: 02/23 55 342

E: uros.kline@um.si​

 

Janca Andrej Vidmar

T: 02/23 55 322

E: intercenter@um.si

​ 


SLUŽBA ZA PRAVNE IN SPLOŠNE ZADEVE

Mojca Mileta
T: 02/23 55 395

E: mojca.mileta@um.si


Bojana Slana

T: 02/23 55 240

E: bojana.slana@um.si


 
SLUŽBA ZA KADROVSKE ZADEVE

Nina Perkovič

T: 02/23 55 216

E: nina.perkovic@um.si


 

SLUŽBA ZA HABILITACIJE

dr. Marko Kežmah

T: 02/23 55 241

E: marko.kezmah@um.si​

 

RAČUNOVODSKA SLUŽBA UM

Jana Sterniša Borko

T: 02/23 55 232

E: jana.sternisa@um.si 


ODDELEK ZA JAVNA NAROČILA

mag. Simona Štrancar

T: 02/23 55 366

E: simona.strancar@um.si 



​ODDELEK ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI IN PROMOCIJO UM

Teodor Lorenčič (pomočnik glavnega tajnika)

E: teodor.lorencic@um.si

 


ODDELEK ZA KAKOVOST IN TRAJNOSTNI RAZVOJ

mag. Mirjana Babić (pomočnica glavnega tajnika)

E: mirjana.babic@um.si

 


RAČUNALNIŠKI CENTER UM:

dr. Izidor Golob (pomočnik glavnega tajnika)

T: 02/23 55 303

E: izidor.golob@um.si

 

​ 

Urednik strani: Oddelek za odnose z javnostmi in promocijo
 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Prijava