Raziskovalne skupine

​​​
Evidenčna številkaNaziv skupine
Vodja
0482-002Raziskovalna skupina za živalsko produkcijo in predelavoŠkorjanc Dejan
0482-003Raziskovalna skupina za rastlinsko produkcijo in predelavoTurk Jernej
0482-004Raziskovalna skupina za biologijo - rastlinsko fiziologijoKristl Janja
0552-001Raziskovalno razvojna skupina Centra za e-izobraževanje in vseživljenjsko učenjeTancer Verboten Mojca
0585-001Inštitut za tehnologijo in podjetniško varstvo okoljaDenac Matjaž
0585-002Inštitut za marketingMumel Damijan
0585-003Inštitut za operacijske raziskaveKavkler Alenka
0585-004Inštitut za ekonomsko diagnozo in prognozoDajčman Silvo
0585-005Inštitut za management in organizacijoŠarotar Žižek Simona
0585-006Inštitut za računovodstvo, revizijo in davščineHauptman Lidija
0585-007Inštitut za finance in bančništvo 
0585-008Inštitut za gospodarsko pravoPodgorelec Peter
0585-009Inštitut za projektni managementVrečko Igor
0585-010Inštitut za turizem in poslovno logistikoLebe Sonja Sibila
0585-011Inštitut za mednarodne ekonomske-poslovne študijeKorez-Vide Romana
0585-012Inštitut za podjetništvo in management malih podjetijRebernik Miroslav
0585-013Inštitut za upravljanje podjetij in strateški managementBelak Jernej
0585-014Inštitut za jezike in tuje poslovne jezikeGajšt Nataša
0585-015Inštitut za e-poslovanje in management informatikePerko Igor
0586-003Raziskovalni centerMaletič Damjan
0589-014Oddelek za glasboKovačič Alojz Slavko
0589-016Oddelek za likovno umetnostZidar Dušan
0589-018Oddelek za predšolsko vzgojoDenac Olga
0589-019Oddelek za razredni poukKordigel Aberšek Metka
0589-020Oddelek za temeljne pedagoške predmeteBratina Tomaž
0592-005Raziskovalna skupina Pravne fakultete Univerze v MariboruRijavec Vesna
0794-001Laboratorij za organsko ter polimerno kemijo in tehnologijoKrajnc Peter
0794-002Laboratorij za procesno sistemsko tehniko in trajnostni razvojKravanja Zdravko
0794-003Laboratorij za analizno kemijo in industrijsko analizoFinšgar Matjaž
0794-004Laboratorij za fizikalno kemijo in kemijsko termodinamikoBren Urban
0794-005Laboratorij za vodno biofiziko in membranske proceseHelix Nielsen Claus
0794-006Laboratorij za termoenergetikoGoričanec Darko
0794-007Laboratorij za separacijske procese in produktno tehnikoKnez Željko
0794-008Laboratorij za anorgansko kemijoBan Irena
0794-009Skupina za eksperimentalno fizikoKorpar Samo
0794-010Laboratorij za biokemijo, molekularno biologijo in genomikoPotočnik Uroš
0794-011Skupina za matematikoŽigert Pleteršek Petra
0795-041Raziskovalna skupina za proizvodni managementBuchmeister Borut
0795-042Raziskovalna skupina za krmiljenje in regulacijoŽuperl Uroš
0795-043Raziskovalna skupina za proizvodno kibernetiko in avtomatizacijoFicko Mirko
0795-044Raziskovalna skupina za dimenzionalno metrologijo in kakovostAčko Bojan
0795-045Raziskovalna skupina za strojne elemente in konstrukcije iz IKOGubeljak Nenad
0795-046Raziskovalna skupina za inteligentne CAD sistemeDolšak Bojan
0795-047Raziskovalna skupina za vrednotenje konstrukcijGlodež Srečko
0795-049Raziskovalna skupina za varilstvo iz IKOVuherer Tomaž
0795-054Raziskovalna skupina za tekstilno kemijo iz ITKFras Zemljič Lidija
0795-055Raziskovalna skupina za organsko kemijo in barvila iz ITKLobnik Aleksandra
0795-056Raziskovalna skupina za tekstilne mehanske procese iz ITKPStjepanovič Zoran
0795-057Raziskovalna skupina za oblačilno inženirstvo iz ITKPGeršak Jelka
0795-058Raziskovalna skupina za mehanikoKegl Marko
0795-059Raziskovalna skupina za materiale in tehnologijo materialov iz ITMAnžel Ivan
0795-061Raziskovalna skupina za fizikoPadežnik Gomilšek Jana
0795-062Raziskovalna skupina za matematikoKosi Ulbl Irena
0795-063Raziskovalna skupina za energetsko, procesno in okoljsko inženirstvoHriberšek Matjaž
0795-064Raziskovalna skupina ACE-XRen Zoran
0796-001Laboratorij za računalniške arhitekture in jezikeMernik Marjan
0796-002Inštitut za elektroniko in telekomunikacijeKačič Zdravko
0796-003Inštitut za avtomatikoĐonlagić Denis
0796-004Laboratorij za robotikoMilanovič Miro
0796-005Aplikativna elektromagnetikaTrlep Mladen
0796-007Laboratorij za vodenje elektromehanskih sistemov 
0796-008Laboratorij za računalniško grafiko in umetno inteligencoStrnad Damjan
0796-009Inštitut za informatikoHeričko Marjan
0796-010Laboratorij za sistemsko programsko opremoHolobar Aleš
0796-011Laboratorij za energetikoŠtumberger Gorazd
0796-012Inštitut za matematiko in fizikoPeterin Iztok
0796-013Laboratorij za načrtovanje sistemovKokol Peter
0796-014Laboratorij za geometrijsko modeliranje in algoritme multimedijevŽalik Borut
0796-015Laboratorij za kognitivne sisteme v mehatronikiŠafarič Riko
0797-001Raziskovalna skupina za gradbeno mehanikoSkrinar Matjaž
0797-002Raziskovalna skupina za aplikativno naravoslovjeKorošak Dean
0797-003Raziskovalna skupina za materialeLubej Samo
0797-004Raziskovalna skupina za organizacijo, tehnologijo in ekonomiko grajenjaŠtrukelj Andrej
0797-005Inštitut za geotehnikoŽlender Bojan
0797-007Raziskovalna skupina za analizo konstrukcijPremrov Miroslav
0797-008Center za gradbeno informatikoČuš Babič Nenad
0797-009Raziskovalna skupina za urbani razvoj in varstvo okoljaSitar Metka
0797-010Raziskovalna skupina za hidrotehnikoJecl Renata
0797-011Raziskovalna skupina za matematikoZalar Borut
0797-012Raziskovalna skupina za prometTollazzi Tomaž
1604-001Zdravstvena negaPajnkihar Majda
1604-002BioinformatikaFajmut Aleš
1604-003Interdisciplinarne raziskave v zdravstvuŠostar - Turk Sonja
2131-001Inštitut za varstvoslovjeMeško Gorazd
2334-001Inštitut za biomedicinske vedeMaver Uroš
2334-002Inštitut za anatomijo, histologijo in embriologijoPejković Božena
2334-003Inštitut za fiziologijoStožer Andraž
2334-004Center za humano molekularno genetiko in farmakogenomikoPotočnik Uroš
2334-005Laboratorij za histologijo in embriologijoTakač Iztok
2334-006Laboratorij za farmakologijo in toksikologijo 
2334-007Raziskovalna skupina za mikrobiologijo in celično biologijoRupnik Maja
2334-008Raziskovalna skupina za družinsko medicinoZelko Erika
2334-009Inštitut za športno medicinoVogrin Matjaž
2429-001Raziskovalni inštitut Fakultete za logistikoFošner Maja
2547-002Inštitut za fizikoPerc Matjaž
2547-003Inštitut oddelka za matematiko in računalništvoBrešar Boštjan
2547-004Inštitut za biologijo, ekologijo in varstvo naraveJanžekovič Franc
2547-005Inštitut za sodobne tehnologijeAberšek Boris
2565-001Slovanski jeziki in književnosti pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostKrajnc Ivič Mira
2565-002Anglistika in amerikanistika pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostJurančič Petek Klementina
2565-003Germanistika pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostJesenšek Vida
2565-004Madžarski jezik in književnost pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnost 
2565-005Filozofija pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostGartner Smiljana
2565-006Sociologija pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnost 
2565-007Zgodovina pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostFriš Darko
2565-008Geografija pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostKonečnik Kotnik Eva
2565-009Pedagogika, psihologija in didaktika pri Inštitutu za znanstveno-raziskovalno dejavnostBakračevič Karin
2565-010Prevodoslovne študije in medkulturna komunikacijaKučiš Vlasta
2735-001Inštitut za energetikoAvsec Jurij
3045-001Turizem 





Urednik strani: Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost
 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Piškotki | Prijava