Poslovila se je častna doktorica Univerze v Mariboru predavateljica Majda Šlajmer Japelj

Sporočamo žalostno vest, da se je poslovila cenjena častna doktorica Univerze v Mariboru predav. Majda Šlajmer Japelj.

Sveča

Spoštovani in cenjeni strokovnjakinji bomo večno hvaležni za njen neprecenljiv človeški in akademski prispevek pri razvoju Fakultete za zdravstvene vede in stroke zdravstvene nege.

Častno doktorico bomo ohranili v trajnem spominu kot priznano strokovnjakinjo in osebo z veliko začetnico.

Na Univerzi v Mariboru Fakulteti za zdravstvene vede bo, v spomin častni doktorici Univerze v Mariboru predav. Majdi Šlajmer Japelj, od 18. 8. 2022 do 22. 8. 2022 odprta žalna knjiga v sejni sobi fakultete.

Žalna seja bo potekala v sredo, 31. 8. 2022, ob 12. uri na Fakulteti za zdravstvene vede.