Skip Navigation LinksErasmus-koordinatorji

 Erasmus koordinatorji in kontaktne osebe

FAKULTETAKOORDINATORJI IN KONTAKTNE OSEBE
ELEKTRONSKI NASLOV
EPFmag. Sanja Kocijansanja.kocijan@um.si
FERIred. prof. dr. Matjaž Colnaričmatjaz.colnaric@um.si
FERIBarbara Ferbežererasmus.feri@um.si
FGPAlekt. Sabina Mulejsabina.mulej@um.si
FGPA - Arhitekturadoc. dr. Kaja Pogačarkaja.pogacar@um.si
FGPA - Prometno inžinirstvoviš. pred. mag. Beno Mesarecbeno.mesarec@um.si
FGPADamijana Zlatolasfg.erasmus@um.si
FS doc. dr. Nataša Vujica Herzognatasa.vujica@um.si
FS - Tekstildoc. dr. Julija Volmajer Valhjulija.volmajer@um.si
FKKTred. prof. dr. Peter Krajnc
peter.krajnc@um.si
FOVdoc. dr. Uroš Rajkovičuros.rajkovic@fov.uni-mb.si
FOVasist. mag. Maja Zajecmaja.zajec@fov.uni-mb.si
FFdoc. dr. Tomaž Oničtomaz.onic@um.si
FF
Alenka Marušičalenka.marusic@um.si
FNMasist. dr. Andreja Špernjakandreja.spernjak@um.si
PEFJelena Krivogradjelena.krivograd@um.si
PFizr. prof. dr. Suzana Kraljić
suzana.kraljic@um.si
PFRebeka Livićrebeka.livic@um.si
FKBVdoc. dr. Silva Grobelnik Mlakarsilva.grobelnik@um.si
FKBVdoc.dr. Anastazija Gselmananastazija.gselman@um.si
FZVDR.DHSc. (Republika Finska) Helena Blažun helena.blazun@um.si
FZVMaja Štiglicmaja.stiglic@um.si
FVVdoc. dr. Aleš Bučar Ručmanales.bucar@fvv.uni-mb.si
FVVMednarodna Pisarna FVVinternational.office@fvv.uni-mb.si
FLdoc.dr. Matevž Obrechtmatevz.obrecht@um.si
FLVid Mlejnikvid.mlejnik@fl.uni-mb.si
MFdoc. dr. Bogdan ČizmarevičBogdan.cizmarevic@ukc-mb.si
MFMilena Orož Črešnar milena.oroz@um.si
FTdoc. dr. Mitja Gorenak mitja.gorenak@um.si
FEdoc. dr. Sebastijan Semesebastijan.seme@um.si
FEJerneja Klemenčičjerneja.klemencic@um.si


 

 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Prijava