Skip Navigation LinksErasmus-koordinatorji

 Erasmus koordinatorji in kontaktne osebe

FAKULTETAKOORDINATORJI IN KONTAKTNE OSEBE
ELEKTRONSKI NASLOV
EPFmag. Sanja Kocijansanja.kocijan@um.si
FERIred. prof. dr. Marjan Mernikmarjan.mernik@um.si
FERIBarbara De Los Santos De Leon
erasmus.feri@um.si
FGPAlekt. Sabina Mulejsabina.mulej@um.si
FGPA - Arhitekturaizr. prof. dr. Peter Šenk
peter.senk@um.si
FGPA - Prometno inženirstvoviš. pred. mag. Beno Mesarecbeno.mesarec@um.si
FGPAmag. Damijana Zlatolaserasmus.fgpa@um.si
FS izr. prof. dr. Nataša Vujica Herzognatasa.vujica@um.si
FS - Tekstilizr. prof. dr. Julija Volmajer Valhjulija.volmajer@um.si
FKKTred. prof. dr. Peter Krajnc
peter.krajnc@um.si
FOVizr. prof. dr. Uroš Rajkovičerasmus@fov.uni-mb.si
FOVasist. mag. Maja Zajecmaja.zajec@fov.uni-mb.si
FFizr. prof. ddr. Natalia Kaloh Vid
natalia.vid@um.si
FF

erasmus.ff@um.si
FNMdoc. dr. Jan Podlesnik
jan.podlesnik@um.si
PEFJelena Krivogradjelena.krivograd@um.si
PFizr. prof. dr. Suzana Kraljić
suzana.kraljic@um.si
PFRebeka Livićrebeka.livic@um.si
FKBVasist. ddr. LAZAR PAVIĆ
lazar.pavic@um.si





FZVAleksandra Lovrenčič
aleksandra.lovrencic@um.si
FVVizr. prof. dr. Aleš Bučar Ručmanales.bucar@fvv.uni-mb.si
FVVMednarodna Pisarna FVVinternational.office@fvv.uni-mb.si
FL
Vid Mlejnik
vid.mlejnik@fl.uni-mb.si
MF
prof. dr. Bredo Pečovnik Balon
breda.balon@guest.um.si
MF
mag. Milena Orož Črešnar
milena.oroz@um.si
FT
izr. prof. dr. Mitja Gorenak
mitja.gorenak@um.si
FT
Tomi Špindler
tomi.spindler@um.si
FEdoc. dr. Brigita Ferčec
brigita.fercec@um.si
FEJerneja Klemenčičjerneja.klemencic@um.si


 

 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Piškotki | Prijava