Predavanje Vreme, klima in človekovo počutje

04.04.2024 - 12:00
Predavalnica P2
Datum objave:
20.03.2024

Univerza v Mariboru, Fakulteta za zdravstvene vede ob svetovnem dnevu zdravja vabi na predavanje red. prof. dr. Lučke Kajfež Bogataj, z naslovom Vreme, klima in človekovo počutje, ki bo 4. aprila 2024 ob 12. uri v Predavalnici 2.

Dr. Lučka Kajfež Bogataj je ena izmed slovenskih pionirk raziskovanja vpliva podnebnih sprememb in soprejemnica Nobelove nagrade za mir 2007. Danes je redna profesorica na Biotehniški fakulteti UL, predstojnica Katedre za agrometeorologijo, članica Medvladnega foruma za podnebne spremembe (IPCC) v Ženevi, članica komiteja Globalnega klimatskega opazovalnega sistema (GCOS) pri svetovni meteorološki organizaciji (WMO).

Na dogodku bo potekalo fotografiranje in/ali snemanje z namenom promocije dogodka oz. poročanja o dogodku. Za več informacij klikni tukaj.