Vpis

Skip Navigation Linksusposabljanje2

PoUK - PrijavaPodrobnosti

• naslov

Dobre prakse uspešnih prijaviteljev: Evropsko teritorialno sodelovanje (Interreg)

• izvajalec

dr. Lidija Tušek

• institucija

Univerza v Mariboru

• izvajalec

dr. Lidija Tušek

• trajanje

3 šolske ure

• predavanje

delavnica

konferenca

seminar

tečaj

RCUM
    izobraževanje

Na delavnici se bomo osredotočili na iskanje priložnosti v razpisih programov Europe, Mediteran, Adrion ter SI-HU, SI-AT in SI-HR v finančni perspektivi 2021-2027. Na primerih bomo spoznali nekaj trikov za hitrejše razumevanje in uspešnejšo prijavo projekov.
  • točke

• namenjeno

zaposlenimštudentomzaposlenim in študentom + zunanjim udeležencem

• organizator

Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost UM (Urška Borko Šumak)

• Datum: 18.04.2024

• Ura: 09:00

• Rok prijave: 17.04.2024

• Prostor: Dvorana Borisa Podrecce

• Naslov: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15

• 35 prostih mest od 50

vsebina

• Kje so še priložnosti na programih Interreg?
  • Kako se lotiti branja obsežne razpisne dokumentacije?
  • Nekaj primerov dobre prakse z razpravo

cilji

Boljše razumevanje logike in prakse v Interreg projektih ter pridobitev dodatnih kompetenc za pripravo in izvedbo Interreg projektov.

izvajalec

Dr. Lidija Tušek aktivno sodeluje pri evropskih projektih že več kot 20 let, najprej v okviru Univerze v MB, FS, nato v okviru lastnega podjetja TULIP, projekti d.o.o. in zadnja leta v javnem zavodu ZRS Bistra Ptuj. Redno prijavlja nove projekte, jih izvaja in o njih poroča. Bila je vodja projektov na programih SI-HR (Maraton, EnterYouth), Leonardo da Vinci (Rethink). V finančni perspektivi 2014-2020 je vodila projekt Interreg Europe Innova Foster, ter sodeluje na projektih v različnih programih Interreg (Podonavje, Mediteran, SI-HU, SI-AT).

opombe

Predznanje o Interreg projektih je dobrodošlo, saj gre v delavnici za bolj poglobljeno razumevanje same razpisne dokumentacije in uporabo primerov uspešnih projektov kot modelov za učenje in hitrejše razumevanje.