Vpis

Skip Navigation Linksusposabljanje2

PoUK - PrijavaPodrobnosti

• naslov

Delavnica za učinkovito pripravo prijav na Javni razpis ARRS za (so)financiranje raziskovalnih projektov za leto 2023

• izvajalec

prof. dr. Dean Korošak, prof. dr. Lidija Fras Zemljič, asist. dr. Olivija Plohl, doc. dr. Tina Maver

• institucija

Univerza v Mariboru

• izvajalec

• trajanje

• predavanje

delavnica

konferenca

seminar

tečaj

RCUM
    izobraževanje

Javni razpis za (so)financiranje raziskovalnih projektov za leto 2023 je bil objavljen 11. 1. 2023 z rokom prijave 28. 2. 2023 do 14. ure. Letošnji razpis ponovno ponuja možnost prijave večjih projektov. Predvidena letna višina sredstev javnega razpisa je 30 milijonov.
  • točke

• namenjeno

zaposlenimštudentomzaposlenim in študentom + zunanjim udeležencem

• organizator

• Datum: 06.02.2023

• Ura: 14:00

• Rok prijave: 05.02.2023

• Prostor: MS Teams

• Naslov:

• 16 prostih mest od 120

vsebina

Na delavnici bodo predstavljene posebnosti letošnjega razpisa, podani nekateri predlogi in usmeritve, kako pripraviti uspešne prijave ter odgovori na morebitna vprašanja udeležencev. Svoje izkušnje z uspešno prijavo projektov na lanskem tovrstnem razpisu bosta delili raziskovalki Fakultete za strojništvo in Medicinske fakultete Univerze v Mariboru.

cilji

Prispevati k učinkovitejši pripravi prijav projektov s strokovno podporo in spodbuditi povezovanje raziskovalcev oz. raziskovalnih skupin za pripravo večjih projektov.

opombe

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams. V zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: oo2j9vd
Ekipa se imenuje "Delavnica za učinkovito pripravo prijav na Javni razpis ARRS 2023", kanal: Spremljaj delavnico.
Predlagamo vam, da se ekipi z vnosom kode pridružite vsaj dan pred dogodkom, saj bomo tako lahko dogodek vpisali v vaš koledar.
Na zahtevo prijavljene osebe bomo po dogodku zagotovili transkript (prepis) posnetka (izpopolni@um.si).